O nas

Doradztwo z misją

Stworzyliśmy miejsce dla osób, które poszukują najwyższej jakości usług, które mają potrzebę indywidualnego podejścia i cenią sobie świadomość, że oferta dla nich zostanie stworzona tak, aby zaspokoić ich potrzeby i by zakup czy wynajem nieruchomości był przyjemnym doświadczeniem.

Specjalizujemy się w zakresie:

koncepcji projektów mieszkaniowych,

strategii sprzedaży i marketingu dla firm developerskich,

inwestowania w nieruchomości mieszkaniowe,

pośrednictwa w sprzedaży.

Naszymi klientami są zarówno firmy międzynarodowe, jak i osoby prywatne.

Świadczymy profesjonalne usługi doradcze na rzecz klientów z Warszawy i jej okolic. Pracując nad planowaniem strategicznym czy tworzeniem innowacyjnych rozwiązań, koncentrujmy się przede wszystkim na budowaniu efektywnych relacji nastawionych na osiągnięcie jak najlepszych rezultatów. Chętnie pomożemy znaleźć idealne dla Ciebie lub Twojej rodziny miejsce do życia. Skontaktuj się ze nami, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej wizji i metody pracy.

 
 

Opinie klientów

Indywidualne podejście do klienta wyróżnia Uniqe Nieruchomosci na rynku.
Szczerze ich polecam.

Edyta B.

Na początku nie byłam pewna czy chcę wspołpracować z pośrednikami nieruchomości, ale po współpracy z Unique Nieruchomosci nie wyobrażam sobie innej drogi.

Maria K.

Uniqe Nieruchomości pomogli mi w znalezieniu wyjątkowego mieszkania w Warszawie. Dzięki ich zaangażowaniu zaoszczędziłem ogrom czasu.

Tomasz W.

 

Kontakt

plac Trzech Krzyży 10/14

00-535 Warszawa

☎608 882 774 ☎ 694 631 770 ☎ 690 17 06 06